Dissabte, 19 de setembre de 2020

Es posen en marxa les activitats culturals, socials i esportives

 

Grup de fotografia de TMB / Arxiu TMB

Es posen en marxa les activitats culturals, socials i esportives

Com cada any, aquesta tardor es posaran en marxa les diferents activitats culturals, socials i esportives que es duen a terme a l'empresa

Redacció - Polítiques d'integració / 17.09.14 - 12:48h

En l'àmbit esportiu, a TMB es realitzen activitats d'atletisme (marxa), ciclisme (BTT), lliga social de pàdel i participació en el campionat, futbol sala, tai-txi, ioga, sortides a la muntanya a fer excursions i caminades amb raquetes de neu.

En el camp artístic també podeu trobar diverses activitats com la pintura, l'art de la fotografia o cantar.

Els treballadors que puguin estar interessats a realitzar alguna o algunes d'aquestes activitats o que vulguin apuntar-se a la nova temporada poden fer-ho enviant un correu electrònic a arodriguez@tmb.cat, o bé directament als responsables de cada activitat, que els informaran de les condicions de participació de cadascuna.

  • Atletisme, participació en curses com a Grup Atlètic TMB. Josué León (jleon@tmb.cat)
  • Ciclisme/BTT, sortides i proves de muntanya. Juan Antonio Vega (javega@tmb.cat)
  • Futbol sala. Ángel Rodriguez (arodriguez@tmb.cat)
  • Coral. Ángel Rodriguez (arodriguez@tmb.cat)
  • Excursionisme/geocaching, excursions i sortides caps de setmana. Manuel Iribarne (miribarne@tmb.cat)
  • Torneig pàdel 1 o 2 dies, entre 3 i 4 cada temporada. Miguel A Salgado (masalgado@tmb.cat)
  • Lliga social de pàdel, novetat aquest any. Jaime Carrasco (jcarrasco@tmb.cat)
  • Fotografia, reunió els dijous 17.30 h a Santa Eulàlia i sortides. Miguel Á. Benito (mabenito@tmb.cat)
  • Fotografia/light painting, curs/taller de fotografia nocturna. 1 o 2 a l'any. David Ibáñez  (dibaneza@tmb.cat)
  • Pintura: Classes i pràctiques dimarts de 18 a 19.30 h a la 4a planta de Santa Eulàlia. Carme Vidal (cvidal@tmb.cat)
  • Tai-txi. Classes pràctiques i explicacions dels beneficis. Dilluns i dimecres de 17.30 a 19.00 h a la 4a planta de Santa Eulàlia. Domingo González (dgonzalez@tmb.cat)
  • Ioga: Activitat en construcció. Ángel Rodríguez (arodriguez@tmb.cat) En principi es farà una classe molt limitada i demostrativa el proper mes d'octubre per veure l'acollida que té.
    El dilluns 6 d'octubre es farà una classe pràctica gratuïta a les 17.15 h a la Sala Gaudí. Les places són limitades. Si hi estàs interessat, posa't en contacte amb Ángel Rodríguez (arodriguez@tmb.cat)

Compartir:

Informació relacionada

Seccions
Institucions
TMB
Conceptes
Anys

GenTMBapp

Club GENTMB

Club GenTMB